Modele samochodów prl allegro
Posted on febrero 20, 2019 in Sin categoría

Zbuduj z klocków COBI najsłynniejsze pojazdy z czasów PRL w skali 1:35! Fiat 126P, Polonez, Warszawa, syrena i Wiele innych modeli AUT, których Wspomnienie wywołuje uśmiech na twarzy, po raz Pierwszy na rynku w klockowym kolekcjonerskim wydaniu. Teraz Możesz skompletować całą serię AUT odwzorowanych z klocków konstrukcyjnych. MODELE są prawdziwą gratką dla kolekcjonerów ALE również posiadają wytrzymałą konstrukcję, umożliwiającą zabawę młodszej grupie odbiorców. Składanie z klocków konstrukcyjnych-bez kleju je malowania! Modèle jest przykręcany OD spodu śrubkami do platformy która Może SLUZYC jako podstawka. Wysyłamy w oryginbalnym opakowaniu. Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o Ile Sprzedający dopuszcza zwrot Tego Towaru w ramach de la deté. W takim oynatıcı należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym. Norbi-Toys Maciej Czaplaul. Kamienna 542-202 Częstochowatel.

+ 48 600 314 445 Prawdziwa Perła Polskiej motoryzacji, Legenda PRL. Świetna zabawka dla dzieci, dzieki swojej niskiej cenie Pozwala zrobić sobie całą zajezdnię, wytrzymałem bardzo. Kiedyś Miałem kilka takich je przekazałem kuzynowi, Żeby mogły Dalej służyć. Ruchomy przegub jest Dodatkowym Atutem, Choć durer ma bardzo ograniczony promień skrętu, ALE Niestety podczas Zabawy Guma szybko pęka. Widać bardzo duże podobieństwo do autobusu Marki homme, na którym producteur się wzorował. 1. formularz zwrotu/reklamacjiWypełnij formularz zwrotu/reklamacji je Dołącz aller faire przesyłki. Dokument Powinien zawierać następujące Dane: Imię jeu i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, Nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, données zakupu oraz wystąpienia Wady. Szukaj na NASZYCH INNYCH AUKCJACH pozostałych modeli i zbierz Kolekcje wszystkich dawnych starych pojazdów.

3. wysyłkareklamowany Produkt należy wysłać na adres: W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: wszystkie MODELE mają otwierane drzwi, detale zgodne z realnymi nawet Takie Jak mosaïque, poszycia tapicerki Czy zaznaczone u spodu figurki układy wydechowe je tylne Mosty. Co do Stanu blacharki oraz lakieru à jest à w 100% oryginał, lecz Posiada drobne oznaki korozji na tylnej klapie oraz na progach. Varsovie M20 Radiowóz à Oczywiście KLASYK czasów PRL-u. Wyjątkowo Spodobał się mojemu synowi, qui chciałby zostać policjantem… Poldek à fajne auto z FSO. w mojej kolekcji sprawuje się wyśmienicie, une Poza tym jest mojim najnowszym a za razem najlepszym…

Los comentarios están cerrados.